Home Nieuws Speelschema WK Qatar

Speelschema WK Qatar

wk Qatar

Wat opvalt na de loting is dat niet gastland Qatar, maar het Nederlands elftal de openingswedstrijd speelt van het komende WK. Oranje moet om 11.00 uur ’s ochtends Nederlandse tijd in Doha aantreden tegen Senegal.

In dezelfde poule als Nederland speelt Qatar in de avond tegen Ecuador. De eerste wedstrijden van het WK in Qatar zijn op maandag 21 november.

Maandag 21 november

11.00 uur, groep A: Senegal – NEDERLAND

17.00 uur, groep A: Qatar – Ecuador

14.00 uur, groep B: Engeland – Iran

20.00 uur, groep B: Verenigde Staten – Schotland/Oekraïne/Wales

Dinsdag 22 november

11.00 uur, groep C: Argentinië – Saudi-Arabië

17.00 uur, groep C: Mexico – Polen

14.00 uur, groep D: Denemarken – Tunesië

20.00 uur, groep D: Frankrijk – Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru

Woensdag 23 november

14.00 uur, groep E: Duitsland – Japan

17.00 uur, groep E: Spanje – Costa Rica/Nieuw-Zeeland

11.00 uur, groep F: Marokko – Kroatië

20.00 uur, groep F: België – Canada

Donderdag 24 november

11.00 uur, groep G: Zwitserland – Kameroen

20.00 uur, groep G: Brazilië – Servië

14.00 uur, groep H: Uruguay – Zuid-Korea

17.00 uur, groep H: Portugal – Ghana

Vrijdag 25 november

14.00 uur, groep A: Qatar – Senegal

17.00 uur, groep A: NEDERLAND – Ecuador

11.00 uur, groep B: Schotland/Oekraïne/Wales – Iran

20.00 uur, groep B: Engeland – Verenigde Staten

Zaterdag 26 november

14.00 uur, groep C: Polen – Saudi-Arabië

20.00 uur, groep C: Argentinië – Mexico

11.00 uur, groep D: Tunesië – Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru

17.00 uur, groep D: Frankrijk – Denemarken

Zondag 27 november

11.00 uur, groep E: Japan – Costa Rica/Nieuw-Zeeland

20.00 uur, groep E: Spanje- Duitsland

14.00 uur, groep F: België – Marokko

17.00 uur, groep F: Kroatië – Canada

Maandag 28 november

11.00 uur, groep G: Kameroen – Servië

17.00 uur, groep G: Brazilië – Zwitserland

14.00 uur, groep H: Zuid-Korea – Ghana

20.00 uur, groep H: Portugal – Uruguay

Dinsdag 29 november

16.00 uur, groep A: NEDERLAND – Qatar

16.00 uur, groep A: Ecuador – Senegal

20.00 uur, groep B: Schotland/Oekraïne/Wales – Engeland

20.00 uur, groep B: Iran – Verenigde Staten

Woensdag 30 november

16.00 uur, groep D: Tunesië – Frankrijk

16.00 uur, groep D: Australië/Verenigde Arabische Emiraten/Peru – Denemarken

20.00 uur, groep C: Polen – Argentinië

20.00 uur, groep C: Saudi-Arabië – Mexico

Donderdag 1 december

16.00 uur, groep F: Kroatië – België

16.00 uur, groep F: Canada – Marokko

20.00 uur, groep E: Japan – Spanje

20.00 uur, groep E: Costa Rica/Nieuw-Zeeland – Duitsland

Vrijdag 2 december

16.00 uur, groep H: Zuid-Korea – Portugal

16.00 uur, groep H: Ghana – Uruguay

20.00 uur, groep G: Kameroen – Brazilië

20.00 uur, groep G: Servië – Zwitserland

Achtste finales, zaterdag 3 december

16.00 uur: nummer 1 poule A – nummer 2 poule B

20.00 uur: nummer 1 poule C – nummer 2 poule D

Achtste finales, zondag 4 december

20.00 uur: nummer 1 poule B – nummer 2 poule A

16.00 uur: nummer 1 poule D – nummer 2 poule C

Achtste finales, maandag 5 december

16.00 uur: nummer 1 poule E – nummer 2 poule F

20.00 uur: nummer 1 poule G – nummer 2 poule H

Achtste finales, dinsdag 6 december

16.00 uur: nummer 1 poule F – nummer 2 poule E

20.00 uur: nummer 1 poule H – nummer 2 poule G

Kwartfinales, vrijdag 9 december

20.00 uur: winnaar achtste finale 1 – winnaar achtste finale 2

16.00 uur: winnaar achtste finale 5 – winnaar achtste finale 6

Kwartfinales, zaterdag 10 december

20.00 uur: winnaar achtste finale 3 – winnaar achtste finale 4

16.00 uur: winnaar achtste finale 7 – winnaar achtste finale 8

Halve finale, dinsdag 13 december

20.00 uur: winnaar kwartfinale 1 – winnaar kwartfinale 2

Halve finale, woensdag 14 december

20.00 uur: winnaar kwartfinale 3 – winnaar kwartfinale 4

Wedstrijd om derde plaats, zaterdag 17 december

16.00 uur: verliezer halve finale 1 – verliezer halve finale 2

Finale, zondag 18 december

16.00 uur: winnaar halve finale 1 – winnaar halve finale 2