Valtteri Bottas wint en krijg 15 maal je inzet
Noig 6 races voordat we weten wie er wereldkampioen Formule 1 gaat worden. Zondag is de race in de verenigde Staten. In Austin is het meestal Mercedes dat de beste papieren heeft.
De laatste Grand Prix van Austin in 2019 verreden, werd Valtteri Bottas de winnaar en eindigde Hamilton op een 2e plaats. Max Verstappen werd 3e. De kans dat Hamilton wint is natuurlijk erg groot maar daardoor krijg je ook maar een odd van 1.85 voor winst van de Brit. In de strijd met Verstappen kan er echter veel gebeuren tijdens een race en zou Bottas wel eens de lachende derde kunnen worden.
Niet alleen won Bottas de laatste race in Austin maar ook de vorige GP in Turkije werd een prooi voor de stille Fin. Met een odd van 15.0 is wedden op winst voor Bottas een interessante gok.
